Uverejnené

Januárové novinky

Milí priatelia, milovníci a fanúšikovia vína!

Vítame Vás v novom roku, prajeme Vám hlavne veľa zdravia a rýchle vyriešenie súčasnej epidemiologickej situácie.
V súvislosti so zhoršením pandémie a oficiálne prijatými vládnymi opatreniami Vás chceme informovať o tom, ako bude fungovať naša VINOtake:

Naša prevádzka bude až do odvolania fungovať ako výdajné miesto e-shopu.


Objednávanie

  1. Na našej webovskej stránke (vinotake.sk) si vyberiete zo sortimentu vín, ktorý je totožný so sortimentom v našej kamennej vinotéke.
  2. Po odoslaní objednávky Vám príde na e-mail potvrdenie o prijatí objednávky.
  3. Následne dostanete e-mail s informáciou o vybavení objednávky a potvrdení, že tovar sme pre Vás pripravili na prevzatie.

Doručenie a platba

  1. Objednané množstvo od 1 kartóna = 6 fliaš v rámci lokality Jarovce – Rusovce – Čunovo môžeme doručiť na požadovanú adresu. Platba je možná v hotovosti alebo kartou alebo vopred na základe faktúry, o ktorú môžete požiadať v mailovej korešpondencii.
  2. Tovar určený na osobné prevzatie na Starorímskej 20 v Rusovciach je možné zaplatiť pri odbere tovaru v hotovosti alebo kartou alebo vopred na základe faktúry, o ktorú môžete požiadať v mailovej korešpondencii.

Otváracie hodiny

Vínko si môžete vyzdvihnúť vo vopred dohodnutom čase počas pondelka až soboty na základe mailovej (vinotake@vinotake.sk) alebo telefonickej (0907 354 116) komunikácie.


Upozornenie:

V záujme Vašej i našej bezpečnosti Vás prosíme, aby ste pri preberaní tovaru do predajne vstupovali po jednom, dodržiavali vzdialenosť 2 metre, mali na sebe rúško, prípadne iné prekrytie úst a nosa a použili dezinfekčný gél na ruky.

Veríme, že Vás nepriaznivá situácia neznechutí, že Vám jej priebeh uľahčí a Vašu myseľ rozjasní pohár vínka podľa Vášho výberu!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Katka a Roelof Winteroví